0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Žaislinis traktorius su greideriu Fancy Baby, 35 cm

Rekomenduojamas nuo 3 metų

Kaina: 10,00 €
Aprašymas

Žaislinis traktorius su greideriu yra sumažinta tikroviško šiuolaikinio krovininio automobilio versija. Pagamintas iš tvirtos ir saugios medžiagos. lgą laiką džiugins mažąjį statybininką. Griederis pakeliamas ir nuleidžiamas, kas palengvina krovimo procesą ir daro žaidimą įdomesnį ir dinamiškesnį. Traktorius leis sugalvoti daugybę žaidimo scenarijų, smagiai praleisti laiką tiek viduje, tiek lauke.

Funkcijos:

- rankiniu būdu pakeliamas ir nuleidžiamas griederis;

- automobilio ratai sukasi;

- patogu griebti smėlį, sniegą ir kitas panašias medžiagas.

 

Amžius: tinka vaikams nuo 3 metų.
Žaislo matmenys: 35 x 19 x 21 cm.
Medžiaga: plastmasė.

Spalvos: violetinė, geltona, oranžinė, juoda, balta.
Rinkinyje: 1 žaislas.

 

Gaminant Fancy Baby prekės ženklo žaislus, naudojamos šiuolaikiškos aplinkai saugios medžiagos ir komponentai, atitinkantys higienos sertifikatą. Žaislai tarnaus ilgus metus, nes dėl savo konstrukcijos ir kokybiškų medžiagų juos sunku sulaužyti ir sugadinti. Suapvalinti kraštai yra saugus vaikams.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 1 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Žaislinis traktorius su greideriu Fancy Baby, 35 cm
Nauja

Daugiau kategorijų