Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių bendro svorio:

• kai užsakomų prekių bendras svoris iki 5 kg, tada pristatymas kainuoja 3.70 Eur

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 5 kg iki 10 kg, tada pristatymas kainuoja 4.40 Eur

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 10 kg iki 20 kg, tada pristatymas kainuoja 6.70 Eur

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 20 kg iki 50 kg, tada pristatymas kainuoja 11.00 Eur

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 50 kg iki 100 kg, tada pristatymas kainuoja 16.80 Eur

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 100 kg iki 200 kg, tada pristatymas kainuoja 34.70 Eur

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 200 kg iki 500 kg, tada pristatymas kainuoja 56.90 Eur

• kai užsakomų prekių bendras svoris nuo 500 kg, tada pristatymas kainuoja 98.70 Eur

Užsakytas prekes galima atsiimti patiems iš parduotuvės ŽAISLAI+, Aido g. 10 Šiauliai

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo vietą.

Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas. Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Už prekių pristatymą į Kuršių Neriją imamas papildomas mokestis.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 2-3 darbo dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo, išskyrus atvejus, kai prekės aprašyme buvo paminėtas individualus prekės pristatymo terminas. 2-3 darbo dienų prekių pristatymo terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Apie tai, kad prekės yra Jums išsiųstos (perduotos kurjeriui), būsite informuoti elektroniniu pranešimu. Jei kurjeris per 2 darbo dienas, skaičiuojant nuo elektroninio pranešimo gavimo dienos, nesusisieks su Jumis ir nepristatys užsakytų prekių, prašome informuoti mus apie tai el.paštu

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Primename, kad prekių priėmimo momentu patikrintumėte ar nėra pažeista siuntos pakuotė. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite pilną teisę nepriimti siuntos ir tai pažymėti krovinio važtaraštyje.

Taip pat svarbu patikrinti ar gavote tiek pakuočių, kiek nurodyta krovinio važtaraštyje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pasirašius ant krovinio važtaraščio be pastabų laikoma, jog perduota siunta yra be defektų ir jokios pretenzijos dėl kurjerio paslaugų nepriimamos.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

El. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Telefonu  +370 614 80884

..