0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Zometool konstruktorius - Teminis rinkinys "Rozečių grožis"

Amžius: Vaikams nuo 6 metų Lavinama: Erdvės suvokimas, Koordinacija, Kūrybiškumas, Motorika, Formų pažinimas, Vaizduotė, Logika / strateginis mąstymas

Vieneto kaina (vnt.): 62,95 €
Aprašymas

Zometool konstruktoriaus koncepcija:

Jungtyje (rutuliuke) yra 62 nišos, kurios yra trijų formų - trikampio, stačiakampio, penkiakampio. Konstravimas yra paprastas, intuityvus, lengvai parenkami konstravimui tinkami stiebeliai. Stiebelių spalvos (įprastuose rinkiniuose) atitinka jų galuose esančių jungčių formas: geltoni stiebeliai su trikampio formos jungtimis, mėlyni stiebeliai su stačiakampio formos jungtimis, raudoni stiebeliai su penkiakampio formos jungtimis). Konstruojant sudėtingas kompozicijas visada padės Zometool užkoduotos spalvos. Kiekvienos spalvos stiebeliai yra skirtingų ilgių. Tos pačios spalvos, tačiau skirtingų ilgių stiebeliai pagaminti vadovaujantis "Dieviškąja proporcija" (angl. Divine proportion). Dėl šios priežasties, konstruodami įvairias erdvines kompozicijas, visada atrasime būdą kaip jas paversti "uždaromis". Daugiau apie "Dieviškąją proporciją" čia.

 

Zometool yra unikali ir daug apdovanojimų laimėjusi lavinamoji priemonė, skirta erdvinių kompozicijų konstravimui. Ji labai pamėgta vaikų, tėvų, mokytojų bei mokslininkų visame pasaulyje.

 

Rinkinys "Rozečių grožis"

Su šiuo rinkiniu galėsite sukonstruoti įvairias rozetes, skirtingas jų formas, pažinsite šių nuostabių ir grakščių formų pasaulį.

Rinkinyje pridėta spalvota instrukcija, kurioje rasite rozečių konstravimo pradžiamokslį. Toliau - kūryba ...

 

Konstruktoriaus sudėtis: 166 plastmasinių stiebelių, 75 jungčių / rutuliukų. Iš viso 241 detalių.

Rekomenduojamas amžius: 3 m +

Lavinama:

  • Erdvės suvokimas
  • Koncentracija
  • Rankų koordinacija ir smulkioji motorika
  • Matematika

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų