0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
LEGO® Friends Draugystės autobusas

Vieneto kaina (vnt.): 79,99 €
Aprašymas
Dalių kiekis: 778
Amžius: 8+ m.
Prekės ženklas: LEGO FRIENDS

Apie prekę

Prisisekite diržus ir leiskitės į geriausią gyvenimo kelionę draugystės autobusu. Prisijunkite prie savo geriausių draugių visapusiškai įrengtame autobuse – čia yra net ištraukiamas baseinas ir superčiuožynė! Nustumkite stogą, kad pasirodytų vonia, virtuvė ir valgomasis. Padėkite mergaitėms užkopti į viršų ir suguldykite jas į lovas, gulėdamos po skaidriu stogu jos grožisi žvaigždėmis.

Ką gauname sujungę senąjį Londono autobusą su lėlių nameliu ir trupučiu Friends magijos? LEGO® Friends Draugystės autobusas (41395). Įkvėpkite vaikus naujiems toliams. Šio žaislinio autobuso viduje telpa visa manta (įskaitant teniso raketes ir tinklą!), bet svarbiausia – geriausi draugai!

Neaprėpiamo pasaulio atradimas. Šis ypatybių kupinas žaislas suteikia vaikams galimybę atrasti visus smagios kelionės elementus, nuo transporto priemonės remonto ir tinkinimo iki žvaigždžių ir laukinės gamtos stebėjimo bei čiuožyne arba poilsio baseine.

Pasiekite visas sritis Tai puikus rinkinys vaikams, kurie mėgsta lėlių namus, aksesuarus ir kūrybišką žaidimą. Viršutinis aukštas tvarkingai pasislenka, kad būtų lengviau pasiekti šaunias gyvenamąsias patalpas apačioje. Ieškote geriausios dovanos mažiesiems mechanikams, kurie nori surinkti nuostabių transporto priemonių garažą? Jau radote! Tegul mažieji konstruktoriai tyrinėja LEGO Hartleiko miestą geriausioje gyvenime kelionėje.

  • Išlydėkite kūrybiškus vaikus į nuotykių kelionę su šiuo LEGO Friends rinkiniu. Šiame ypatybių kupiname lėlyčių autobuse jie atras nesibaigiančias išradingo žaidimo galimybes su daugybe šaunių ypatybių ir priedų.
  • Šis žaislinis autobusas turi LEGO® Friends lėlytes Stephanie, Mia ir Olivia. Kūrybingi vaikai gali praplėsti savo vaizduotę padėdami mergaitėms iš Hartleiko miesto tyrinėti smagias ypatybes ir lėlyčių aksesuarus.
  • Vaikai gali įsivaizduoti nakvynę su draugais miegamajame, kaip jie velka sugedusius automobilius lynu, pliuškenasi autobuso baseine arba dairosi į žvaigždes iš antro aukšto, kuris atsidaro, kad pasiektumėte lėlyčių lovas.
  • Šis LEGO Friends autobusas (41395) taps puikia gimtadienio dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, kuriems patinka įdomios transporto priemonės ir kurie neturi daug konstravimo patirties. Sukonstravę šį rinkinį vaikai pajus pasididžiavimą savo jėgomis.
  • Šis autobusas turi daugybę lėlyčių priedų, bet kadangi jis yra 14 cm aukščio ir 30 cm pločio, jame tilps net ir kitų LEGO® rinkinių dalys, jei tik vaikai pageidauja. Visi LEGO rinkiniai yra suderinami su šiuo smagiu žaislu!
  • Aktyvus žaidimas yra kelionės dalis. Tai toli gražu ne įprastas autobuso modelis – šis žaislinis autobusas turi besisukančius ratus. Tačiau nereikia jokių baterijų – šis LEGO® Friends autobusas varomas vaizduote.
  • Šis autobuso žaidimo rinkinys turi paprastas instrukcijas, tad net anksčiau LEGO® rinkinių nekonstravę vaikai netruks išriedėti į kelią ir leistis į žaidimo vaidmenimis nuotykius!
  • Įkvėpkite vaikus leistis į Hartleiko miesto nuotykius, kuriuose jie atras naujus tolius ir pomėgius su naujomis geriausiomis draugėmis.
  • Nuo pat 1958 metų LEGO® kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus, užtikrinančius, kad jos yra vienodos ir suderinamos bei susijungia taip pat tvirtai, kaip LEGO Hartleiko miesto draugystė.
  • LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas LEGO® konstravimo rinkinys vaikams atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.
LEGO Friends

LEGO Friends

Statytojai atostogas galės smagiai praleisti su „LEGO® Friends“ rinkiniais! Nuo banglenčių parduotuvės iki slidininkų keltuvų – vaikai smagiai leis laiką su geriausiais „LEGO Friends“!

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO FRIENDS. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 41395 LEGO® Friends Draugystės autobusas išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 41395 LEGO® Friends Draugystės autobusas. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

LEGO® Friends Draugystės autobusas