0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
LEGO® Creator Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai

Vieneto kaina (vnt.): 54,99 €
Aprašymas
Amžius: 8+ m.
Prekės ženklas: LEGO CREATOR

Apie prekę

Tyrinėk tolimiausius galaktikos kampelius su šiuo nuostabiu daugkartiniu erdvėlaiviu. Perimk kontrolę kabinoje ir skriek į kosmosą su šaunia astronauto minifigūrėle. Kai nusileisi, perkonstruok erdvėlaivį į įspūdingą raketą dar tolimesnėms kelionėms arba į mėnuleigį, kad galėtum keliauti Mėnulio paviršiumi! Žaisk tarp žvaigždžių su šiuo įspūdingu 3in1 rinkiniu!

Vaikams be galo patiks žaisti įspūdingą veiksmą kosmose su LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykių (31117) konstravimo rinkiniu. Jį sudaro kabina su valdymo skydeliu, atsidarantis krovinių skyrius, kuriame yra ištraukiama ranka su palydovine lėkšte bei ištraukiami ratai, kurie įkvėps nevaržomam žaidimui vaidmenimis.

LEGO žaislais mažiesiems konstruotojams pakerėti Aistringi kosmoso gerbėjai gali mėgautis 3 skirtingomis konstravimo ir žaidimo patirtimis su šiuo LEGO Creator 3in1 žaidimo rinkiniu. Jie gali konstruoti daugkartinio naudojimo kosminį erdvėlaivį, tada jį perkonstruoti į žaislinę raketą arba mėnuleigį. Kosminis žaislas taip pat turi šaunią astronauto minifigūrėlę, kuri gali keliauti visose 3 kosminėse transporto priemonėse.

Su 3in1 LEGO rinkiniais pramogos tęsiasi ilgiau LEGO Creator 3in1 žaidimo rinkiniai atveria galimybių pasaulį su 3 skirtingais modeliais kiekvienoje dėžutėje! Vaikai nekantraus konstruoti, perkonstruoti ir sukonstruoti iš naujo! Creator 3in1 rinkiniai sužadina išradingam žaidimui su įspūdinga modelių serija, įskaitant greitus automobilius, šaunius gyvūnus ir pramogų kupinus pastatus.

  • LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykių (31117) žaislinis rinkinys įkvepia neįtikėtinam žaidimui vaidmenimis su 3 modeliais 1 dėžutėje – daugkartinio naudojimo erdvėlaiviu, raketa ir mėnuleigiu.
  • Su 2021 metų astronauto minifigūrėle su šalmu ir universaliu įrankiu. Kosmoso tyrinėtojas gali keliauti visose 3 kosminėse transporto priemonėse, kad vaikų žaidimas vis tęstųsi.
  • Kūrybiški vaikai gali leistis į pramogas tarp žvaigždžių, pasirinkdami daugkartinio naudojimo erdvėlaivį, pakilti raketa arba tyrinėti planetas keturkoju mėnuleigiu.
  • Šis kosminis žaislas taps tobula dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, kurie nekantrauja žaisti tarp žvaigždžių su nuostabiais LEGO® žaislais.
  • Daugkartinio naudojimo erdvėlaivis yra 12 cm aukščio, 28 cm ilgio ir 19 cm pločio – puikaus nešiojamo dydžio žaisti namuose ar pasiimti pas draugus.
  • Daugkartinio naudojimo erdvėlaivis turi ištraukiamą ranką su palydovu ir įtraukiamus ratus; raketa pasižymi šauniomis variklio detalėmis, o mėnuleigis turi atskiriamą pakilimo modulį.
  • Laukite kitų puikių 2021 metų LEGO® Creator 3in1 rinkinių, įskaitant Apžvalgos ratą (31119) ir Viduramžių pilį (31120).
  • LEGO® Creator 3in1 rinkiniai leidžia vaikams ištisas valandas leistis į įtraukiančias pramogas, kuriant veiksmo kupinas istorijas apie 3 modelius kiekvienoje dėžutėje.
  • Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos iš aukštos kokybės medžiagų, siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos susijungtų ir atsiskirtų taip pat.
  • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.
LEGO CREATOR

LEGO CREATOR

„LEGO® Creator“ serija leis jūsų vaikui eksperimentuoti su namais, automobiliais, lėktuvais ir būtybėmis. Naudodamasis rinkiniais iš „LEGO Creator 3-in-1“ serijos jūsų vaikas taip pat turės galimybę pasirinkti iš 3 įspūdingų modelių, kad konstruoti ir žaisti būtų dar smagiau.

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO CREATOR. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 31117 LEGO® Creator Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 31117 LEGO® Creator Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote