0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Kuriu pasaką, Asta Kisielienė

Rekomenduojama nuo 3 metų

Kaina: 3,39 €
Aprašymas

Knygelės tikslas – lavinti vaikų rašymo įgūdžius ir skatinti rišliąją kalbą. Leidinys skirtas pradinių klasių mokiniams, tačiau pedagogai jį gali panaudoti ir vyresnių mokinių rišliajai kalbai ugdyti.

Patys mažiausieji gali „rašyti“ pasaką žodžiu, o suaugusieji už juos užrašyti. Taip mažieji galėtų džiaugtis pirmosiomis savo pasakėlėmis. Kiekviena pasaka turi dvi galimas pradžias: vieną įrašytą į paveikslėlį, kitą – įklijuotą lipdukų lape.

Vaikas galės pats nuspręsti, kurią pasaką kurs, ant įrašyto sakinio užklijuodamas kitą. Jei vaikas norės kurti abi pasakas, galės apvesti gyvūnėlio figūrą naujame lape, užklijuoti antrą pradžią ir tęsti dar vieną pasaką. Džiaugiamės, kad pasakų pradžias padėjo sugalvoti vaikai.

Dėkojame Elzei, Lukui ir Jūniui.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Kuriu pasaką, Asta Kisielienė
Nauja

Kodas: 978-609-468-134-9

3,39 €