0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Minamas keturratis BMW minkštais ratais iki 40 kg BERG

Vieneto kaina (vnt.): 270,00 €
Aprašymas
BMW“ ir „Berg“ bendradarbiavimo dėka buvo sukurtas unikalus ir tvirtas „BERG Reppy BMW“ pedalų kartingas.
Išskirtinis radiatorius, priekiniai žibintai ir spoileris, žinomi iš BMW automobilių, buvo perkelti į transporto priemonę jaunesnių automobilių gerbėjams.
Platus ratlankiai su EVA padangomis suteikia sukibimą ir patogumą. Reppy pedalai yra tikrai lengvi dėl guolių ir tiesioginio pavaros.
Dizaineriai apgalvojo praktines detales. Sėdynę lengva reguliuoti, padangos tylios ir nepradursi.
„Reppy“ taip pat lengva nešioti dėl rėmelyje integruotos rankenos.
BMW daro nuostabų vairavimą, o „Reppy BMW“ siūlo šią patirtį ir vaikams. Patraukli BMW išvaizda. Reppy tinka vaikams nuo 2,5 iki 6 metų Įrengtos 10 colių EVA padangos - maksimalus patvarumas naudojant atsparias dilimui putas Pasukama švytuoklės ašis užtikrina, kad vaikai visada gerai sukimba kelyje. Sportinio kaušo sėdynė su rankenėle, kad būtų lengva reguliuoti sėdynę. Sėdynės atstumo reguliavimas: 4 žingsniai, Vairas yra su rageliu. Įrengta rankena ant nešančio rėmo Tiesioginio pavaros traukinys palengvina pedalų judėjimą. Transporto priemonės svoris: 9,2 kg, Krovinys: 40 kg, Gebėjimas važiuoti pirmyn ir atgal Stabdis Konstrukcija: plienas,
Matmenys :98 x 59 x 58 cm Standartinė 2 metų garantija. Garantiją pratęsti iki 5 metų galima užregistravus gaminį gamintojo svetainėje bergtoys.com BERG yra Olandijos įmonė, turinti daugiau nei 30 metų patirtį žaislų gamyboje ir pardavime. „Berg“ transporto priemonės gaminamos tik iš ypač patvarių ir saugių aukščiausios kokybės medžiagų. Kiekvienas žaislas yra išbandytas dalyvaujant vaikams, o tai garantuoja jų veikimą be gedimų daugelį metų!

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Minamas keturratis BMW minkštais ratais iki 40 kg BERG
Nauja