0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Dviratis PUKY YOUKE 12-1 Alu rose

Kaina: 199,99 €
Aprašymas

PUKY - SUKURTA RŪPINANTIS SAUGUMU

Aliumininį rėmą turintis PUKY 12" dviratukas patiems mažiausiems. Ergonomiškumas, lengvas valdymas ir saugumas - visa tai apie Puky YOUKE 12-1. Dviratukas turi kojinį stabdį bei nuo vairo valdomus V-BRAKE ratlankinius stabdžius, todėl vaikas stabdydamas jausis saugiai ir užtikrintai. Vairo rankenėlės su apsaugomis galuose, kad vaikučio rankytės nenuslystų. Ratai, pedalai ir vairo sistema - su guoliais, kas užtikrinta sklandų šių dalių sukimąsi be jokių rūpesčių. Pažemintas rėmas palengvina užlipimą ir nulipimą nuo dviratuko, o esant staigesniam stabdymui - suteikia saugumą. Nedideliems daiktams vežiotis gale yra bagažinė. Tam, kad dviratukas būtų lengvesnis, ratlankiai, vairas ir priekinis žvaigždžių blokas pagaminti iš aliuminio. Be abejo, rėmas yra kokybiškai nudažytas milteliniu būdu, kas padidina atsparumą įbrėžimams ir kitiems išoriniams veiksniams.

SVORIS: 7.2 kg
PUKY saugumo komplektas
Kojiniai stabdžiai – stabdo, minant pedalus atgal
Priekiniai V-BRAKE ratlankiniai stabdžiai
Ratlankiai, vairas ir priekinis žvaigždžių blokas pagaminti iš aliuminio
Reguliuojamo aukščio vairas
Vaikams pritaikyta geometrija
Pastatymo kojelė
Pažemintas rėmas
Milteliniu būdu nudažytas rėmas
Bagažinė
Lengvas aliumininis rėmas

PAGAMINTA VOKIETIJOJE
PUKY produkcija kuriama ir gaminama Vokietijoje. Gerai apgalvotas konceptas užtikrina aukščiausią kokybę.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba prašalaičiai.

  Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Dviratis PUKY YOUKE 12-1 Alu rose
Nauja

Daugiau kategorijų