0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
WOOPIE Dino kelių asmenų sūpuoklės mėlynos

Vieneto kaina (vnt.): 109,00 €
Aprašymas

Mėlynas daugiavietės Woopie Dino sūpuoklės taps mėgstamiausiu jūsų vaikų dinozauru!
Sūpuoklės vienu metu gali naudotis trys vaikai ir net vienas puikiai praleis laiką!
Kai du vaikai sūpuojasi vienu metu, Dino gali veikti kaip pusiausvyros sūpynės, o kartu dirbantys vaikai gali suptis be galo.
Pačios sūpynės suteikia daug naudos vaikams: supimas nuramina vaiką ir lavina kūno motoriką, o tai idealiai tinka tinkamam vystymuisi.
Be to, dinozaurai gali paveikti jūsų vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą.
Gali būti, kad su juo elgsiuosi kaip su savo draugu, kuriuo ji pasirūpins. Produktą galima naudoti tiek namuose, tiek lauke! Charakteristika: - kelių asmenų sūpuoklės – vienu metu juo gali naudotis iki trijų vaikų - lygiavertė siūbavimo funkcija - Pagaminta iš draugiškos, saugios ir patvarios medžiagos vaikams - vaiko stambiosios motorikos, pusiausvyros, vaizduotės ir kūrybiškumo ugdymas - bendradarbiavimo plėtra dėl bendro sūpynės - naudoti namuose ir lauke „Woopie“ yra viena iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Woopie gaminiai sėkmingai parduodami vidaus rinkoje ir visoje Europoje.

Maksimali apkrova: 50 kg

Matmenys:

40 x 140 x 57 (cm)

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

WOOPIE Dino kelių asmenų sūpuoklės mėlynos

Daugiau kategorijų