0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Veiklos kilimėlis-tuneliukas „Vandens pasaulis" Fisher Price

Rekomenduojamas amžius nuo gimimo.

Kaina: 69,99 €
Aprašymas

Pasinerkite į linksmybes su vandens gyvūnėliais! Tai muzikinis veiklos kilimėlis, kuris gali virsti nuotaikingu tuneliuku. Jame vaikutis pasijus lyg tikrame povandeniniame pasaulyje!

Kilimėlis turi veiklos arkas su kabančiais žaisliukais: kramtuku, barškučiu, veidrodėliu bei muzikine šviečiančia žuvele, tad mažyliams patiks gulėti ant kilimėlio ir žaisti, spirti, siekti, liesti, žiūrėti bei klausytis įvairių garsų. Mažyliui paaugus ir pakeitus kilimėlio arkų poziciją, jis virsta tuneliuku, kuris paskatins mažylius ropoti, tyrinėti ir judėti. Kilimėlis padės lavinti mažylio smulkiosios ir stambiosios motorikos įgūdžius, akyčių-rankyčių koordinaciją, skatins siekti, liesti, smalsauti ir tyrinėti, supažindins su priežasties-pasekmės efektu. Jo paviršius lengvai skalbiamas.

FISHER PRICE

FISHER PRICE

FISHER PRICE egzistuoja tam, kad padarytų vaikystę įdomia ir smagia. Įmonė nuo 1930-ųjų padeda mažus vaikus auginančioms šeimoms lavinti mažųjų besivystančius įgūdžius. Kaip viena iš pasaulyje pirmaujančių vaikiškų žaislų gamintoja, FISHER PRICE tiki inovacijų ir linksmybių kaip faktorių padedančių atskleisti vaiko potencialą galia.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų