0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
WOOPIE kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė, garažas

Rekomenduojama nuo 3 metų

Kaina: 45,00 €
Aprašymas
Sensacinga kelių aukštų WOOPIE prekės ženklo automobilių stovėjimo aikštelė su degaline, liftu, liftu, plovykla, autoservisu ir malūnsparnių nusileidimo aikštele sužadins kiekvieno greitų automobilių ir automobilizmo gerbėjo vaizduotę. Kad transporto priemonė galėtų patekti į stovėjimo aikštelę, rampa turi būti pakelta. Lifto (kuris juda rankiniu būdu) dėka transporto priemonės gali judėti tarp aukštų. Specialus, vingiuotas nusileidimas leidžia automobiliams greitai išvažiuoti iš kiekvieno lygio. Garaže taip pat yra automobilių plovykla ir degalinė. Papildomai komplekte yra 4 metaliniai automobiliai ir malūnsparnis. 

Charakteristika:

- fantastiška kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė,
- komplektą sudaro: 4 automobiliai ir sraigtasparnis, parkavimo elementai, kelio ženklai, kūgiai, įvažiavimo į aikštelę elementai, liftas ir lipdukai,
- žaislas, skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus,
- vingiuoti posūkiai, norint išvažiuoti iš automobilių stovėjimo aikštelės,
- Garaže yra automobilių plovykla, nusileidimo aikštelė ir liftas
- Parkavimo aikštelėje telpa daug automobilių
- estetiška pakuotė;
- automobilių stovėjimo aikštelė yra puikus pasirinkimas visiems mažiesiems automobilizmo ir įvairių transporto priemonių gerbėjams,
- puikiai tinka dovanai.Woopie“ prekės ženklo žaislai turi vieną tikslą – pradžiuginti vaikus! Tarp gausaus asortimento Woopie, be kita ko, turi karnavalinių kostiumų ir kostiumų vaikams, taip pat pakabinamas sūpynes, putplasčio žaislus, įvairių rūšių sodo žaislus ir dar daugiau! Leiskite save nuvilioti linksmybių – leiskite save nuvilti Woop!

 Garažo matmenys:45 x 33 x 47 (cm)

Pakuotės matmenys: 57,5 x 39 x 9 (cm)


CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

WOOPIE kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė, garažas
Nauja

Daugiau kategorijų