0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Statybinės technikos rinkinys AGAT

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų

Vieneto kaina (vnt.): 22,90 €
Aprašymas

Statybinės įrangos komplektas „Agat“ pastūmės vaiką sužinoti daugiau apie statybinę įrangą. Rinkinyje yra savivartis, traktorinis krautuvas ir bokštinis kranas. Su šiuo rinkiniu vaikas jausis kaip tikras statybininkas. Traktoriaus krautuve „Agat“ yra kilnojamas kibiras. Kad būtų lengviau valdyti yra patogi rankena. Savivartis turi sulankstomą kėbulą. Bokštinį kraną taip pat galima pakelti, jame sumontuoti ratai ir kėlimo mechanizmas. Žaislas lavina kūdikio vaizduotę, smulkiąją motoriką ir judesių koordinaciją.

Kranas 480х200х515; Savivartė 260х120х150; Traktorius315х125х135

ĮSPĖJIMAS!

Netinka vaikams iki 3 metų, kadangi yra smulkios detalės, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Prieš naudojimą rekomenduojama nuvalyti drėgna švaria servetėle. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems.

Žaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Statybinės technikos rinkinys AGAT
Nauja

Kodas: BY02-57150

22,90 €