0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
JCB mini mašinėlės, 2 vnt.

Kaina: 3,99 €
Aprašymas
JCB transporto priemonės – tai kokybiškos, įdomios ir realistiškos statybinės mašinos, su kuriomis savo statybų aikštelėje užkursi tikrą veiksmą. Šios mini mašinėlės pagamintos iš patvaraus plastiko, turi akį traukiantį dizainą su JCB modeliams būdingomis spalvomis, laisvai besisukančius ratus, mechanines funkcijas ir yra pasiruošusios kaip reikiant pasidarbuoti. Asortimente – 3 skirtingi rinkiniai, su kuriais mažieji statybininkai tiek namuose, tiek lauke valandų valandas galės žaisti įdomius žaidimus, pasitelkdami vaizduotę ir kurdami savo žaidimų scenarijus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Užsakę šią prekę, gausite 1 vnt. Tai asortimentinė prekė, kuri bus parinkta atsitiktine tvarka.
DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Ši prekė pažymėta CE ženklu Gamintojas - HTI.
Asortimentas
Taip
Baterijos
Nereikalingos
Turinys
Rinkinyje yra 2 mašinėlės

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

JCB mini mašinėlės, 2 vnt.
Nauja

Kodas: 1417191

3,99 €