0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Medinis lėlių vežimėlis Pusher Ciche Wheels Viga

Vieneto kaina (vnt.): 49,00 €
Aprašymas

Medinis lėlių vežimėlis sukurtas žinomo medinių žaislų gamintojo Viga Toys vaikams nuo 18 mėnesių, puikiai tiks namams ir darželiui.

Klasikinis medinis lėlių vežimėlis, pagamintas kruopščiai – atkreipiant dėmesį į kiekvieną elementą. Pagaminta iš aukščiausios kokybės buko medienos, yra labai stabili ir idealiai tinka kaip stūmikas vienerių metų mergaitei.

Mažoji princesė gal dar nežaidžia su lėlėmis, bet mokosi vaikščioti. Stūmikas yra tinkamai profiliuotas, jo konstrukcija leis puikiai stabilizuoti pirmuosius žingsnius. Mokydama vaikščioti Mūsų Gražuolė galės vežimėlyje neštis savo žaislus, meškiukus ir kitas lėles.

Visas gaminys pagamintas iš lakuotos medienos ir nudažytas netoksiškais dažais ryškiomis spalvomis, kurios patenkins kiekvieną vartotoją ir suteiks daug malonumo.

Vežimėlis turi guminius ratus, kurių dėka vairuojant neskleidžia garsių garsų. Vežimėlio viduje panaudotas medvilninis pamušalas, kuris padidins lėlės ar meškiuko kelionės komfortą.

Nuo 18 mėnesių mergaitės vaikšto užtikrintai, pradeda žaisti su lėlėmis, atlieka mumijos vaidmenį. Tai laikas, kai vežimėlis įrodys savo vertę.

 Gaminio matmenys : 51 x 32 x 53 cm

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Medinis lėlių vežimėlis Pusher Ciche Wheels Viga
Nauja

Daugiau kategorijų