0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Žaidimas "Wobble Run"

Skirta vaikams nuo 12 mėn.

Kaina: 18,95 €
Aprašymas

Stebėkite, kaip kamuoliukas nepaliaujamai rieda aplink! Trys unikaliai tekstūruoti takeliai gali būti uždedami ant bokšto taip, kaip Jums patinka. Paleiskite vieną iš kamuoliukų iš viršaus ir paleiskite riedėti skleidžiant švelnų garsą. O kiek nuostabos stebint ir klausantis šios kelionės - kamuoliukas judina bokštą savo svoriu, o dėl tekstūruoto pagrindo girdisi įvairūs garsai. Tuomet, kai ateina laikas baigti žaidimus, visi kamuoliukai gali būti sudedami ir laikomi bokšto viduje, todėl tvarkytis tampa vienas juokas! Su „Wobble Run” klasikinis kamuoliuko ridenimo džiaugsmas tampa turbo malonumu! Skatina smulkiosios motorikos įgūdžius, sensorinį pažinimą, priežasties pasekmės suvokimą, eksperimentavimą

Įgūdis

  • Fizinis aktyvumas
  • Dėmesio koncentravimas

Viduje

Bokštas su svyruojančiu pagrindu, 3 takeliai, 3 kamuoliukai.

Amžius

Nuo 1 metų

Žaidėjų skaičius

1

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Žaidimas "Wobble Run"
Nauja

Kodas: FA273-1(ED)

18,95 €

Daugiau kategorijų