0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Viga Rožinis medinis kosmetinis staliukas su veidrodžiu

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.

Vieneto kaina (vnt.): 57,00 €
Aprašymas

Gražus rožinis kosmetinis staliukas iš Viga yra svajonių baldas kiekvienos merginos kambaryje.

Tualetinis staliukas turi ištraukiamą stalčių, kuriame mažoji princesė gali paslėpti savo lobius.

Į komplektą įeina ir daugybė priedų. Visas daiktas pagamintas iš medžio ir nudažytas netoksiškais, vaikams ir aplinkai saugiais dažais. Charakteristika: - Tualetinis staliukas turi ištraukiamą stalčių ir veidrodį, pagamintas tik iš medžio - Komplekte yra mediniai aksesuarai: lakas, lūpų dažai, kvepalai, kremas, šukos ir akių šešėliai – Tualeto staliuko dėka mergina gali kurti makiažą kartu su mama - Viskas švelniai rausvos spalvos - Žaislas neturi aštrių kraštų - Dažyta netoksiškais dažais - Gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Žaislas vysto: - kūrybiškumas - vikrumas - vaizduotės - rankų ir akių koordinacija - rankų lankstumas

Matmenys: 30 x 32.5 x 18.5 (cm).

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų