0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Sensorinė mokomoji medinė manipuliavimo lenta Drambliukas

Kaina: 65,00 €
Aprašymas
Puikus bendrovės „Viga“ pasiūlymas - sensorinis lavinamasis žaislas, kurį tiesiog reikia prisukti prie sienos. Jutiminių ir manipuliuojančių žaislų rinkinys plokštės pavidalu, skirtas pakabinti ant sienos. Mielas dramblys puikiai tiks namuose, darželyje ar kitoje vietoje, kur dažnai lankosi vaikai - laukiamajame, salone ...

Spalvingas dramblys nukels kūdikį į garsų pasaulį.

Lentą reikia pakabinti ant sienos vaikui tinkamame aukštyje.

Dramblys turi tris pagrindines kūno vietas:

- Griovinė lenta trinant medine lazda skleidžia būdingus garsus. Žaislas leis jums ugdyti vaiko muzikinį jautrumą, tuo pačiu suteikiant jam daug linksmybių ir džiaugsmo.
    
- Malūno ratas su kamuoliukais, kuris privers vaiką nusišypsoti kiekvienu sukimu. Spalvoti kamuoliukai sutelks vaiko regėjimą ir paskatins jį toliau žaisti. Leisk savo vaikui pasiimti juos į kelionę į garso šalį.

- Cimbolai yra vieni pirmųjų instrumentų vaikams - mažiesiems muzikantams. Spalvingi elementai pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį, be to, jie gali būti naudojami išmokti ne tik asortimentą, bet ir spalvas.

Žaislas puikiai tinka vaikų darželiui ar žaidimų kambariui. Lenta formuoja muzikinį jautrumą, moko spalvų, formuoja ir pratina rankinius mažųjų įgūdžius.

Dėka dydžio žaislą vienu metu gali naudoti keli vaikai, o tai išmoko teisingai elgtis grupėje ir bendrauti su bendraamžiais.

Sieninis skydelis pritvirtintas prie sienos su keturiais išsiplėtimo varžtais. Pridedami kaiščiai.

„Viga“ yra prekės ženklas, įregistruotas 2003 m., Tačiau jau turintis daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškos idėjos sulaukė pripažinimo tarp kitų Europoje, JAV, Australijoje ir Japonijoje. Bendrovės įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius žaidimo ir mokymosi ryšį ankstyvaisiais vaikų vystymosi metais. Siekdamas padėti tėvams ir švietimo įstaigoms auginti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualaus pasaulio, kuris iš esmės gali iškreipti tikrovę, gamintojas siūlo naujovišką gaminių, pagamintų iš natūralių medžiagų, gautų ekologiškų gamybos procesų metu, sąrašą. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra „Vigi“ prioritetas. užtikrinti, kad dažai, naudojami žaislams dažyti, atitiktų EN71 ir ASTM saugos standartus.
Matmenys: 91 x 32 x 4,5 cm

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote