0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
PLAYGO INFANT&TODDLER Lavinamasis žaidimas Sudėk formeles į name

Rekomenduojamas amžius nuo 1 metų.

Vieneto kaina (vnt.): 7,99 €
Aprašymas
Amžius: 18+ mėn.
Prekės ženklas: PLAYGO

Apie prekę

Pažinkite spalvas ir formas!

  • Padeda vaikučiui pažinti spalvas ir formas
  • Lavina smulkiosios motorikos įgūdžius
  • Pakuotės matmenys: 25 x 16,4 x 12 cm
  • Rekomenduojamas amžius: 12 mėn.+
PLAYGO GROUP

PLAYGO GROUP

PLAYGO GROUP viena labiausiai gerbiamų eksportuotojų ir gamintojų Honkonge nuo 1970-ųjų. Įmonė specializuojasi žaislų kūdikiams ir vaikams gamyboje. Jau iki 2009-ųjų įmonė buvo sukūrusi daugiau nei 1000 žaislų.

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir PLAYGO. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas PLAYGO INFANT&TODDLER Lavinamasis žaidimas Sudėk formeles į namelį, 1750/1751 išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui PLAYGO INFANT&TODDLER Lavinamasis žaidimas Sudėk formeles į namelį, 1750/1751. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų