0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Jixelz 700 detalių dėlionė - “Besisukantys robotai"

Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų.

Kaina: 9,95 €
Aprašymas

Magiškas pikselių kūrybingumo nuotykis! 700 ryškių, preciziškai išpjautų mikro dėlionės detalių tobulai tinka viena su kita. Sekdami pateiktais ryškiais šablonais vaikai gali sukurti du žavingus kūrinius.Su Besisukančių robotų rinkiniu galėsite pastatyti dviejų tipų draugiškus robotukus. Arba.. pirmyn - pasitelkite vaizduotę ir pasistenkite sukurti ir pastatyti savo unikalius magiškus kūrinius! Sujunkite kartu keletą rinkinių ir sukurkite ką nors didingo! Visos Jixelz detalės puikiai tinka viena su kita, o sudėtos tvirtai laikosi. Leiskite savo vaizduotės magijai suspindėti su Jixelz 700 detalių rinkiniu “Besisukantys robotukai.” Kiekvienas iš rinkinių yra lengvai suderinami su visais kitais Jixelz rinkiniais. Skatina smulkiosios motorikos įgūdžius, erdvinį aiškinimą, kūrybingumą, planavimą.


Įgūdis

  • Dėmesio koncentravimas
  • Atkaklumas

Viduje

700 Jixelz detalių, 2 piešinių šablonai

Amžius

Nuo 6 metų

Žaidėjų skaičius

1+

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Jixelz 700 detalių dėlionė - “Besisukantys robotai"
Nauja

Daugiau kategorijų