0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Zometool konstruktorius - Teminis rinkinys "Keplerio kosmosas"

Amžius: Vaikams nuo 8 metų, Vaikams nuo 6 metų Lavinama: Koordinacija, Kūrybiškumas, Motorika, Formų pažinimas, Erdvės suvokimas, Vaizduotė, Logika / strateginis mąstymas

Vieneto kaina (vnt.): 49,90 €
Aprašymas

Zometool konstruktoriaus koncepcija:

Jungtyje (rutuliuke) yra 62 nišos, kurios yra trijų formų - trikampio, stačiakampio, penkiakampio. Konstravimas yra paprastas, intuityvus, lengvai parenkami konstravimui tinkami stiebeliai. Stiebelių spalvos (įprastuose rinkiniuose) atitinka jų galuose esančių jungčių formas: geltoni stiebeliai su trikampio formos jungtimis, mėlyni stiebeliai su stačiakampio formos jungtimis, raudoni stiebeliai su penkiakampio formos jungtimis). Konstruojant sudėtingas kompozicijas visada padės Zometool užkoduotos spalvos. Kiekvienos spalvos stiebeliai yra skirtingų ilgių. Tos pačios spalvos, tačiau skirtingų ilgių stiebeliai pagaminti vadovaujantis "Dieviškąja proporcija" (angl. Divine proportion). Dėl šios priežasties, konstruodami įvairias erdvines kompozicijas, visada atrasime būdą kaip jas paversti "uždaromis". Daugiau apie "Dieviškąją proporciją" čia.

 

Zometool yra unikali ir daug apdovanojimų laimėjusi lavinamoji priemonė, skirta erdvinių kompozicijų konstravimui. Ji labai pamėgta vaikų, tėvų, mokytojų bei mokslininkų visame pasaulyje.

 

Gerai žinomas Vokietijos matematikas, astronomas Johannes Kepler (1571-1630) tikėjo, kad Platono kūnų saveika palaiko tvarką visatoje. Jis manė, kad planetų judėjimo orbitos sietinos su penkiais Platono kūnais. Galiausiai pasirodė, kad jis klydo, tačiau įrodinėjimo procesas padėjo pagrindus moderniai astronomijai.

Šis Platono kūnų rinkinys buvo sudarytas rekomenduojant gerai žinomam matematikui  John H. Conway.

Konstruktoriaus sudėtis: 202 plastmasinių stiebelių, 74 jungčių / rutuliukų. Iš viso 276 detalės.

Rekomenduojamas amžius: 10m +

Lavinama:

  • Erdvės suvokimas
  • Koncentracija
  • Rankų koordinacija ir smulkioji motorika
  • Matematika
  • Chemija

Instrukcija (EN)

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų