0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Zometool konstruktorius - Teminis rinkinys "Cryptocube"

Amžius: Vaikams nuo 6 metų Lavinama: Kūrybiškumas, Motorika, Formų pažinimas, Erdvės suvokimas, Vaizduotė, Logika / strateginis mąstymas, Koordinacija

Vieneto kaina (vnt.): 79,00 €
Aprašymas

Zometool konstruktoriaus koncepcija:

Jungtyje (rutuliuke) yra 62 nišos, kurios yra trijų formų - trikampio, stačiakampio, penkiakampio. Konstravimas yra paprastas, intuityvus, lengvai parenkami konstravimui tinkami stiebeliai. Stiebelių spalvos (įprastuose rinkiniuose) atitinka jų galuose esančių jungčių formas: geltoni stiebeliai su trikampio formos jungtimis, mėlyni stiebeliai su stačiakampio formos jungtimis, raudoni stiebeliai su penkiakampio formos jungtimis). Konstruojant sudėtingas kompozicijas visada padės Zometool užkoduotos spalvos. Kiekvienos spalvos stiebeliai yra skirtingų ilgių. Tos pačios spalvos, tačiau skirtingų ilgių stiebeliai pagaminti vadovaujantis "Dieviškąja proporcija" (angl. Divine proportion). Dėl šios priežasties, konstruodami įvairias erdvines kompozicijas, visada atrasime būdą kaip jas paversti "uždaromis". Daugiau apie "Dieviškąją proporciją" čia.

 

Zometool yra unikali ir daug apdovanojimų laimėjusi lavinamoji priemonė, skirta erdvinių kompozicijų konstravimui. Ji labai pamėgta vaikų, tėvų, mokytojų bei mokslininkų visame pasaulyje.

 

Kubas. Mūsų laikais pati turbūt paprasčiausia ir žinomiausia forma. Taip, ji yra viena iš penkių tobulų formų (Platono kūnų), tačiau tik atrodo mums labai paprasta ir niekuo neišsiskirianti. Jūs būsite nustebinti.

Kas yra "Cryptocube" (kriptokubas)?

Tai dėlionė - galvosūkis. Pradžioje mes sudedame kubą iš juodų detalių. Toliau sukuriame "painią" struktūrą, kuri mums leistų išimti juodas kubo kampus jungiančius stiebelius, paliekant juodas jungtis / rutuliukus savo vietose. Begalybė variantų įmanoma sudėlioti - vieni jų bus labai paprasti, kiti - painūs ir sunkiai suvokiami.

 

Konstruktoriaus sudėtis: 252 plastmasinių stiebelių, 118 jungčių / rutuliukų. Iš viso 370 detalės.

Rekomenduojamas amžius: 10m +

Lavinama:

  • Erdvės suvokimas
  • Koncentracija
  • Rankų koordinacija ir smulkioji motorika
  • Matematika
  • Chemija
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų