0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Zometool konstruktorius - Teminis rinkinys "Crazy Bubbles"

Amžius: Vaikams nuo 6 metų Lavinama: Kūrybiškumas, Koordinacija, Logika / strateginis mąstymas, Erdvės suvokimas, Motorika, Formų pažinimas, Vaizduotė

Vieneto kaina (vnt.): 19,50 €
Aprašymas

Zometool konstruktoriaus koncepcija:

Jungtyje (rutuliuke) yra 62 nišos, kurios yra trijų formų - trikampio, stačiakampio, penkiakampio. Konstravimas yra paprastas, intuityvus, lengvai parenkami konstravimui tinkami stiebeliai. Stiebelių spalvos (įprastuose rinkiniuose) atitinka jų galuose esančių jungčių formas: geltoni stiebeliai su trikampio formos jungtimis, mėlyni stiebeliai su stačiakampio formos jungtimis, raudoni stiebeliai su penkiakampio formos jungtimis). Konstruojant sudėtingas kompozicijas visada padės Zometool užkoduotos spalvos. Kiekvienos spalvos stiebeliai yra skirtingų ilgių. Tos pačios spalvos, tačiau skirtingų ilgių stiebeliai pagaminti vadovaujantis "Dieviškąja proporcija" (angl. Divine proportion). Dėl šios priežasties, konstruodami įvairias erdvines kompozicijas, visada atrasime būdą kaip jas paversti "uždaromis". Daugiau apie "Dieviškąją proporciją" čia.

 

Zometool yra unikali ir daug apdovanojimų laimėjusi lavinamoji priemonė, skirta erdvinių kompozicijų konstravimui. Ji labai pamėgta vaikų, tėvų, mokytojų bei mokslininkų visame pasaulyje.

 

Zometool Crazy Bubbles rinkinys - puiki priemonė pirmam susipažinimui su muilo burbulais, kurių galbūt niekada dar nesate matę: kvadrato formos, kubo formos, spyruoklės formos, balno formos, tunelio ar parabolės formos muilo burbulai. Ar matei?

Su visa šeima ar draugais atrask naują muilo burbulų pasaulį patirdamas begalinį džiaugsmą!

Besidominties mokslu bus ką pamąstyti apie minimalius paviršius, atlikti bandymus su Hamiltono ciklu ir daug daugiau. Puiki priemonė mažiems moksliniams eksperimentams!

 

Konstruktoriaus sudėtis: 41 plastmasiniai stiebeliai, 11 jungčių / rutuliukų. Iš viso 52 detalės.

Rekomenduojamas amžius: 6m +

Lavinama:

  • Erdvės suvokimas
  • Koncentracija
  • Rankų koordinacija ir smulkioji motorika
  • Matemetika
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų