0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Saulės energijos konstruktorius B8b

Kaina: 9,99 €
Aprašymas

Supažindinkite savo vaikus su atsinaujinančios energetikos teikiama nauda bei ekologija kartu lavinant vaiko motorinius gebėjimus, vaizduotę ir pasaulio pažinimą. Tai yra daugiau nei tik puikus ir kokybiškas žaislas - tai yra visų žaislų ateitis!

Komplekte yra:

6 in 1: vėjo malūnas, sraigtasparnis, vandens slidininkas, saulės automobilis, robotas, lėktuvas


6 in 1 konstruktorius su saulės baterija yra novatoriškas žaislas Jūsų vaikams. Vėjo malūnas, sraigtasparnis, vandens slidininkas, saulės automobilis, robotas, lėktuvas prikaustys Jūsų vaikų dėmesį ir leis pažinti gamtai draugiškas technologijas, kadangi žaisluose yra saulės elementai, per kuriuos, būdami saulės šviesoje, jie pasikrauna. Pamirškite įprastai įkraunamus elektrinius žaislus ir parodykite vaikams saulės energijos naudą. Juk tai yra ne tik vaikų supažindinimas su puikiais ir kokybiškais žaislais, bet ir informacijos suteikimas kaip svarbu yra atsinaujinanti energetika ir gamtos išsaugojimas.

Šie konstruktoriai padės lavinti vaiko motorinius sugebėjimus, vaizduotę, kūrybiškumą bei žaidimo pagalba - pažinti supantį pasaulį. Šie žaislai yra ne tik draugiški aplinkai bet ir Jūsų vaikams.

Saulės baterijos veikimo laikas – nuo 3 iki 5 metų. (Galima pakrauti ne tik saulės šviesoje bet ir po kaitrine lempute).

Komplekte yra:

6 in 1: vėjo malūnas, sraigtasparnis, vandens slidininkas, saulės automobilis, robotas, lėktuvas

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Saulės energijos konstruktorius B8b
Nauja

Kodas: 1346417380502

9,99 €

Daugiau kategorijų