0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
LEGO® Minecraft™ Žirgynas

Vieneto kaina (vnt.): 23,99 €
Aprašymas
Amžius: 8+ m.
Prekės ženklas: LEGO MINECRAFT

Apie prekę

Prižiūrėti arklius „Minecraft™“ žirgyne yra smagu ir pavojinga! Atkelk arklidžių vartus, pamaitink 2 arklius morkomis ir – bum! – skeletas raitelis atidunda ant žirgo skeleto! Galbūt jis mėgina pavogti auksinę morką? Ar tau pavyks nuo jo apsiginti, kol ateis metas konstruoti kliūčių ruožą? Ar didysis arklys nurungs ponį, o galbūt jį pristabdys jo deimantiniai šarvai?

LEGO® Minecraft™ Žirgynas (21171) padeda suderinti populiariojo internetinio žaidimo pramogas ir nuotykius su neišsemiamomis kūrybinėmis LEGO kaladėlių galimybėmis ir arklių priežiūros džiaugsmais.

Kūrybingas žaidimas „Minecraft“ žirgyne Vaikams, kurie mėgsta kurti, tinkinti ir nevaržyti savo vaizduotės, patiks šis universalus LEGO Minecraft rinkinys. Arklidės turi varstomus vartus ir yra kupinos „Minecraft“ detalių, tokių kaip auksinė morka ir deimantiniai šarvai. Jose yra arklių, kuriuos reikia šerti ir prižiūrėti, konstruojamas kliūčių ruožas ir grėsmingas raitelis skeletas! Šis betarpiškas, perkonstruojamas žaidimo rinkinys taps idealia dovana vaikams, kurie mėgsta žaisti „Minecraft“ arba myli arklius.

 • Perstatydami ir perkonstruodami LEGO® Minecraft™ Žirgyną (21171) vaikai atras neišsemiamas žaidimo galimybes su pažįstamais „Minecraft“ personažais.
 • Vaikai, kuriems patinka „Minecraft™,“ atpažins internetinio žaidimo arklių mobus, arklidžių pastatą ir autentiškus „Minecraft“ priedus, kurie įkvepia nevaržomam betarpiškam žaidimui.
 • Su šiuo universaliu žaidimo rinkiniu atsiveria daugybė žaidimo vaidmenimis galimybių. Vaikai gali maitinti ir prižiūrėti arklius, konstruoti jiems kliūčių ruožą ir kovoti su raiteliu skeletu!
 • Ši betarpiška populiaraus internetinio žaidimo kopija, nudžiugins tiek „Minecraft™“ žaidėjus, tiek arklių mylėtojus nuo 8 metų amžiaus.
 • 9 cm aukščio, 14 cm pločio ir 14 cm gylio perkonstruojamas rinkinys idealiai tinka žaidimui, eksponavimui ir derinimui su kitais LEGO® Minecraft™ rinkiniais.
 • Spalvingas arklidžių pastatas ir aplinka yra papildyti tokiais „Minecraft™“ priedais, kaip šieno ritiniai, auksinė morka ir deimantiniai arklio šarvai.
 • LEGO® Minecraft™ žaidimo rinkiniai suteikia „Minecraft“ žaidėjams naują būdą mėgautis savo mėgstamu žaidimu su personažais, scenomis ir ypatybėmis, sukonstruotomis iš LEGO kaladėlių ir dalių.
 • LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.
  lifestyle2-612cd7e7a6925.png

  hero-612cd88208129.png

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO MINECRAFT. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 21171 LEGO® Minecraft™ Žirgynas išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 21171 LEGO® Minecraft™ Žirgynas. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

LEGO® Minecraft™ Žirgynas

Kodas: 21171

23,99 €