0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
LEGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai

Vieneto kaina (vnt.): 37,99 €
Aprašymas
Amžius: 8+ m.
Prekės ženklas: LEGO MINECRAFT

Apie prekę

Steve reikia naujų neterito šarvų. Bet pirmiausia reikia prisikasti obsidiano uolienos ir pataisyti portalo griuvėsius. Ženk per portalą į ugninį „Nether“ pasaulį, kur laukia wither skeletas ir šerniokas! Prasiskink kelią iki senųjų griuvėsių ir sugrįžk per portalą. Prisikask aukso krosniai ir nukalk Steve naują šalmą, šarvus ir kalaviją. Dabar gali leistis į naują nuotykį!

LEGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai (21172) perkelia „Minecraft“ žaidėjų aistrą į kitą matmenį.

„Minecraft“ portalo nuotykiai ir kelionė į ugninį „Nether“ pasaulį Vaikams reikia padėti legendiniam „Minecraft“ personažui Steve pasigaminti stipriausius šarvus. Bet pirmiausiai jiems reikia įveikti keletą kūrybinių iššūkių ir veiksmo kupinų nuotykių. Šis smagus žaislas su portalu – viena įspūdingiausių „Minecraft“ ypatybių – turi rankinį vartų, į kitą dimensiją įjungimo ir išjungimo, valdymą. Šis nepaprastai įtraukiantis konstravimo ir žaidimo žaislas neabejotinai ilgam pakerės „Minecraft“ žaidėjus.

  • LEGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai (21172) perkelia „Minecraft“ žaidėją per senovinį portalą į nesibaigiantį daugiadimensinį nuotykį.
  • Šį rinkinį sudaro populiarus „Minecraft™“ personažas Steve bei pažįstamos avelės, šernioko ir wither skeleto figūrėlės ir konstruojamas rankomis valdomas portalas.
  • Vaikams, kurie mėgsta „Minecraft™“, patiks šis įspūdingas nuotykis su portalu, pasižymintis rankiniu valdymu, kuriuo galima įjungti ir išjungti pavojingus vartus į kitą dimensiją.
  • Puiki dovana „Minecraft™“ žaidėjams, veiksmo ir nuotykių gerbėjams ir vaikams nuo 8 metų amžiaus, kurie mėgsta konstruoti.
  • 13 cm aukščio, 21 cm pločio ir 15 cm gylio perkonstruojamas rinkinys idealiai tinka žaidimui, eksponavimui ir derinimui su kitais LEGO® Minecraft™ rinkiniais.
  • Žaidimo rinkinį sudaro spalvingos „Minecraft™ Overworld“ ir „Nether“ scenos, konstruojamas portalas ir autentiški „Minecraft“ priedai, įskaitant „Steve“ neterito šarvus bei kardą.
  • LEGO® Minecraft™ žaidimo rinkiniai suteikia „Minecraft“ žaidėjams naują būdą mėgautis savo mėgstamu žaidimu su personažais, scenomis ir ypatybėmis, sukonstruotomis iš LEGO kaladėlių ir dalių.
  • LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka reiklius pramonės kokybės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
  • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.
Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir LEGO MINECRAFT. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas 21172 LEGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui 21172 LEGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

LEGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai