0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Konstruktorius Bloko 75 d.

Amžius nuo 3 iki 6 metų

Vieneto kaina (vnt.): 18,00 €
Aprašymas

Mochtoys“ statybiniai blokai „Pin Bricks“ yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko. Jie lavina rankų miklumą, tobulus smulkius judesius ir erdvinį vaiko suvokimą.

Blokų derinimas tarpusavyje ir bandymas juos sujungti statyboje praktikuoja akių ir rankų koordinaciją. Jie moko susieti formas ir spalvas, sodrios spalvos lavina regimąjį suvokimą.

Įranga ir spalvos gali skirtis nuo nurodytų ant pakuotės.

Bendrovė „ Mochtoys“ yra viena iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Ji buvo įkurta 1993 m., Šiuo metu turi dvi modernias gamyklas ir sandėlius. „Mochtoys“ gaminiai jau daugiau nei 20 metų sėkmingai parduodami šalies viduje ir visoje Europoje. Jų galima rasti didžiausių prekybos tinklų lentynose ir tradicinėse parduotuvėse, kuriose rasite dirbinių vaikams.

Pakuotės dydis 34x29x5 cm

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Konstruktorius Bloko 75 d.
Nauja

Kodas: 11617

18,00 €

Daugiau kategorijų