0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Konstruktorius Bloko 60 d.Monster

Amžius nuo 3 iki 6 metų

Vieneto kaina (vnt.): 19,99 €
Aprašymas

Mochtoys Pin Plytos Blokuoti MONSTER dėžutė rinkinys yra skirtas įkvėpti mažai statybininkai ir paskatinti juos žaisti kūrybiškai pastato. Paprasta konstrukcija ir lengvas sujungimas suteikia daug galimybių kūrybiškai statyti erdvinius pastatus. Jūsų vaikas gali kurti viską, ko nori, ir susikurti savo gražų pasaulį ir turi net 60 elementų . Visi blokai pagaminti iš aukščiausios kokybės, saugios medžiagos , kurią dėl savo lankstumo galima sulenkti . Kaladėlių klojimas yra labai įdomus mažyliui ir suteikia daug naudos lavinant vaizduotę , kūrybiškumą , loginį mąstymą ir motorines funkcijas . Kaladėlės puikiai tinka vaikams, kurie dar tik mokosi žaisti su kaladėlėmis. Ryškios, kontrastingos spalvos pritrauks kūdikio dėmesį ir paskatins mokytis bei žaisti, o specialūs elementai, tokie kaip akys ir veidai, leidžia jums sukurti savo mielą PASTABĄ ! Charakteristika:

  • - pagaminti iš spalvingos ir vaikams tinkamos medžiagos
  • - daug linksmos ir edukacinės vertės
  • - daug skirtingų kvadratinių, stačiakampių ir apvalių elementų
  • - galimybė išdėstyti įvairias erdvines struktūras skirtingomis spalvomis (plokštuma, automobilis ir padaras)
  • - puikiai tinka dovanai

Pakuotės dydis 329 x 5,5 x 29 cm

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Konstruktorius Bloko 60 d.Monster
Nauja

Daugiau kategorijų