0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Konstruktorius Bloko 102 d.

Amžius nuo 3 iki 6 metų

Vieneto kaina (vnt.): 19,99 €
Aprašymas
Mochtoys konstrukciniai blokeliai Pin Bricks yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko. Jie lavina rankų miklumą, tobulus smulkius judesius ir erdvinį vaiko suvokimą.

Blokelių derinimas tarpusavyje ir bandymas juos sujungti pastato pratybų vizualinės-motorinės koordinacijos. Jie moko susieti formas ir spalvas, sodrios spalvos lavina regimąjį suvokimą.

Įranga ir spalvos gali skirtis nuo nurodytų ant pakuotės.

Mochtoys yra vienas iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Ji buvo įkurta 1993 metais ir šiuo metu turi dvi modernias gamyklas ir sandėlius. Mochtoys gaminiai sėkmingai parduodami šalyje ir visoje Europoje daugiau nei 20 metų. Jų galima rasti didžiausių prekybos tinklų lentynose ir tradicinėse parduotuvėse su prekėmis vaikams.

Pakuotės dydis: 23x21x23 cm

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Konstruktorius Bloko 102 d.

Kodas: 11628

19,99 €

Daugiau kategorijų