0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Klasikinis magnetinis konstruktorius „People Blocks“ / Detalių s

Tai magnetinis konstruktorius, padėsiantis susikurti savo nuosavą People Blocks planetą! Rinkinį sudaro 31 klasikinių spalvų kaladėlė ir žaidimo žemėlapis. Lengvai kombinuojamas su kitais People Blocks magnetiniais konstruktoriais.

Vieneto kaina (vnt.): 59,99 €
Aprašymas

Tai yra puikus rinkinys pradėti statyti magnetinėmis kaladėlėmis, ypač populiarus dėl klasikinių spalvų ir patentuotos magnetinės technologijos, dėl kurios konstravimas tampa įdomus bet kurio amžiaus vaikui.

Žaidimas People Blocks buvo sukurtas nedidelėms naujagimių ir vaikų rankelėms – tiems, kurie yra virš 18 mėnesių amžiaus. Žaidimas yra skirtas lavinti motorinius ir kūrybinius įgūdžius ankstyvame amžiuje, kuomet konstravimas kaladėlėmis yra ne tik smagus užsiėmimas, tačiau padeda atrasti ir kurti naujus statinius. Magnetinės kaladėlės People Blocks yra puikus pasirinkimas vaikui, kuris mėgsta konstruoti. Dėl kaladėlių viduje esančių magnetų statymas tampa lengvas bet kokio amžiaus vaikui. Magnetinės kaladėlės People Blocks, pažymėtos užrašu „People“, visuomet traukia viena kitą.

18 mėnesių kūdikiui

Žaidimas People Blocks yra tobulai pagamintas taip, kad tilptų į nedidelę vaiko rankelę, leisdamas lengvai sujungti kaladėles magnetų pagalba.

2 metų vaikui

Vaikų vaizduotė vystosi, todėl vietoje paprasto kaladėlių sujungimo pagal spalvas ir įprasto statymo, mažyliai pradeda tyrinėti skirtingus jungimo kampus, unikalias kombinacijas ir asimetriško dizaino konstrukcijas.

3 metų vaikui

Vaikai pradeda kurti viską, kas tik šauna į galvą bei bando atkartoti objektus, kuriuos mato savo aplinkoje. Statinių galimybės yra tiek pat neribotos, kiek ir statančiojo vaizduotė.

4 metai +

Magnetų dėka, jūsų vaiko kūrybiškumas atsiskleidžia jų pačių sukurtame, unikaliame konstrukcijų dizaine.

People Blocks magnetinės kaladėlės yra pelniusios apdovanojimus – paprastos naudoti, pamėgtos tėvų ir vaikų!

Rinkinys yra tinkamas ankstyvam STEM ugdymui vaikų darželiuose ir ugdymo įstaigose.

 

Žaislui nereikalingi elementai.

Pakuotėje atvaizduojamas dizainas ir kaladėlių spalvos yra skirtos reprezentuoti žaidimą. Produkto spalvos gali šiek tiek skirtis.

Pakuotės dydis 370×60×284mm

People Blocks yra puikus pasirinkimas STEM ugdymui, grupiniam žaidimui ir vaikams, kurie mėgsta konstruoti. Magnetinės kaladėlės yra skirtos lavinti motorinius ir kūrybinius įgūdžius ankstyvame ir ikimokykliniame amžiuje.

People Blocks klasikinis magnetinių kaladėlių rinkinys:

  • Populiarus tėvų pasirinkimas – skirtingos kaladėlių kombinacijos atskleidžia neribotas konstrukcijų galimybes;
  • Neįtikėtinai paprastos, aukščiausios kokybės detalės, kurios tarnauja ne vienai kartai;
  • Smalsumą skatinantis ir kūrybinių apribojimų neturintis žaidimas;
  • Saugus: sudėtyje nėra švino, padengimui nenaudojamas vandens pagrindo lakas, nėra smulkių detalių.
  • Puikiai tinka kinestetiniam mokymuisi ir STEM veiklai.
People Blocks magnetinės kaladėlės yra originalios, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, sertifikuotos EN-71 ir pažymėtos ES kokybės reikalavimus atitinkančiu CE ženklu.

Saugios: sudėtyje nėra švino, padengimui naudojamas vandens pagrindo lakas, stambios detalės.

DĖMESIO: Žaislo sudėtyje yra SMULKIŲ MAGNETŲ. Prarijus magnetus, jie gali pritraukti vienas kitą prie žarnyno sienelių bei įtakoti sunkias infekcijas ar mirtį. Magnetus prarijus ar įkvėpus, skubiai kreipkitės į skubios pagalbos skyrių.

Detalių skaičius 31
Pavyzdinių modelių skaičius 16
Žemėlapis yra
Rekomenduojamas amžius nuo 18 mėn.


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų