0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
STEP2 žaidimų stalas, kamuolio takelis, automobiliai

Amžius 2 metams

Vieneto kaina (vnt.): 200,00 €
Aprašymas

Aukštyn, žemyn ir aplink vingį! Nusiųskite bičiulius su kamuoliu į kitą nuotykį ant sudėtingo vaikų mankštos stalo. Sustabdykite „Ball Buddies“ savivarčius veiklos stalo kalno viršuje, kad paimtumėte krovinį, tada išsiųskite juos ant kelio! Sutrumpinkite tunelius ir atsisėskite po takeliu, kad galėtumėte naudoti atlaisvinimo svertus ir numesti kamuolį į žaidimą. Tokios savybės kaip snapo įvarčiai, rutulio griebimo žnyplės ir pakabinamas bokštas iššaukia smulkiosios motorikos įgūdžius, kai žaidžia vaikai. Atvira stalo struktūra leidžia daugeliui žmonių įsitraukti į žaidimą.

Rinkinyje yra:

- Veiklos stalas
- 2 sunkvežimiai
- 10 kamuoliukų
- kamuoliukų rinkimo žnyplės

„Step2“ yra viena didžiausių žaislų kompanijų JAV, įsikūrusi Streetsboro mieste, Ohajo valstijoje. „Step2“ pasiūlymas ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikams, be kita ko, apima: virtuvės, namai, sodo ir namų žaislai, pavyzdžiui, smėlio dėžės ir žaidimų aikštelės, taip pat automobiliai ir transporto priemonės. „Step2“ įkūrėjai įgijo patirties korporacijoje „Little Tikes“, kuri leidžia kurti aukščiausios klasės produktus. „Step2“ gaminiai pasižymi aukšta apdirbimo kokybe, taip pat aukščiausiu saugumo ir ilgaamžiškumo lygiu. „Step2“ prekės ženklas yra linksmo ir visapusiško vaiko vystymosi garantas.

Produkto matmenys90,2 x 57,8 x 68,6 (cm)

Pakuotės dydis22,9 x 91,4 x 59,7 (cm)

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

STEP2 žaidimų stalas, kamuolio takelis, automobiliai
Nauja

Daugiau kategorijų