0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
STEP2 „Mažojo tyrinėtojo“ vandens stalo smėlio dėžė

Amžius 2 metams

Vieneto kaina (vnt.): 180,00 €
Aprašymas

Stalas yra pakankamai didelis, kad vaikai galėtų žaisti kartu, skatindami ugdyti socialinius įgūdžius ir dalintis jais. Į stalą įpilkite vandens, kad padidintumėte žaidimų malonumą. Nuo svirčių iki katapultų ir skriemulių sistemų- šis vaikų kamuoliukų stalas turi viską. Pasiruošęs žaisti? Įdėkite žaidimo kamuolį į bokšto pagrindą, tada pasukite diržą ir skriemulio sistemą, kad kamuoliukai būtų ištraukti į aukščiausią lygį! Stebėkite, kaip gravitacija traukia rutuliukus per piltuvą per kelias rampas ir galiausiai atgal į stalo dubenį. Žaisdami mažyliai išmoks ankstyvosios fizikos sąvokų, tokių kaip judėjimas, jėga, priežasties ir pasekmės santykiai ir dar daugiau!

Produkto matmenys  76,2 cm x 77,5 cm

Pakuotės dydis  66,7 cm x 70,5 cm x 26 cm


CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų