0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
SMOBY žaidimų namelis My Neo

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.

Kaina: 289,00 €
Aprašymas

Savybės ir įranga:

- realistiškas įdomių spalvų namas

- apvalus langas

- atidaromos langinės

- ANTI-UV danga, apsauganti nuo saulės.

Matmenys: 118 x 132 x 135 cm

Namas yra suderinamas su visais aksesuarais, tokiais kaip „Neo Jura“, todėl kiekvienas gali susikurti savo svajonių namą.

„Smoby“ yra Prancūzijos įmonė, turinti 1924 m. Tradicijas, šiuo metu priklausanti Vokietijos žaislų koncernui „ Simba-Dickie Group“ , kurianti, gaminanti ir platinanti labai platų žaislų asortimentą. Šiandien „ Smoby“ produktai , gaminami daugiausia Europoje, yra labai populiarūs ir pasižymi aukščiausia kokybe, saugumu ir ilgaamžiškumu. Dėl to, kad jie šimtu procentų garantuoja džiaugsmą ir linksmybes jauniausiems, jie jau pataikė beveik į kiekvieną pasaulio kampelį.


CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

SMOBY žaidimų namelis My Neo

Kodas: 7600810406

289,00 €

Daugiau kategorijų