0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Smėlio Laimė - spalvinimas smėliuku

Kaina: 14,00 €
Aprašymas

Vaikas paveikslą užbarsto taip , kaip jam atrodo gražiausiai (nėra jokių nurodymų kur kokia spalva turi būti). Rekomenduojame 3-14 metų vaikams Personažai: makvynas, elza ir tt. Vaikas kurdamas užtrunka apie 1 - 1,5 val. Pakuotė yra specialiai sukurta dviejų dalių, kad vaikas šią veiklą galėtų vykdyti pakuotėje ir tėvams nereikėtų rūpintis padėkliuku - norint išlaikyti švarią namų aplinką.Šiuo metu rinkinys populiarėja kaip gimtadienio dovana . Rinkinys turi CE ženklinimą .

 

Rinkinį sudaro 15 tūbelių smėlio, eskizas 33 x 23,5 smėlio tapybai , priemonės viršutiniam sluoksniui nuimti , bei įmautė į kurį reikia idėti užbarstytą darbelį.

 

Piešimas spalvotu smėliu – tai įdomi , unikali terapinė-edukacinė veikla vaikams ir suaugusiems(mandalos). Galimybė nupiešti savo pojūčius , jausmus lape . Su įvairiomis spalvomis išgaunami gražūs ornamentai, paveikslėliai, tuo pačiu atsipalaiduojame ir pasineriame į fantazijų pasaulį. Sąlytis su smėliu pažadina vaizduotę, skatina pasitikėjimą savimi.

 

Paveiksėlių iš spalvoto smėlio užsiėmimai pasižymi šiomis svybėmis:

 

Spalvotas smėlis puiki priemonė vaikų saviraiškai ir kūrybinių energijų išlaisvinimui.

Užsiėmimas turi terapinį poveikį – ramina ir atpalaiduoja.

Sukurtas paveiksliukas džiugina vaiką ir leidžia jam labiau pasitikėti savo jėgomis, moko jį pasidžiaugti savo darbo rezultatu.

Lavina vaikų vaizduotę,smulkiają motoriką, ugdo kantrybę

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Smėlio Laimė - spalvinimas smėliuku