0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
WOOPIE mašina paspirtukas 4in1 raudonas

Rekomenduojamas amžius nuo 1 metų.

Vieneto kaina (vnt.): 29,00 €
Aprašymas
Woopie 4-in-1 bus pirmoji daugiafunkcinė transporto priemonė jūsų vaikui! Pasivažinėjimo konstrukcija leidžia priderinti žaislą prie 4 galimų variantų ir naudoti jį tiek namuose, tiek lauke. Pirmoji puikiai tinka mokytis vaikščioti, pirmuosius žingsnius vaikas žengia atsiremdamas ant rankenos. Antrasis tarnauja vaikui kaip stūmikas. Trečias variantas vyriausiam vaikui – jį naudoti kaip pasivažinėjimą, motoriką (kojų raumenų vystymąsi) vaikas lavins atsistumdamas kojomis. Paskutinė funkcija yra rūšiuotojas, esantis ant sėdynės ir lavins vaiko smulkiąją motoriką per gebėjimą derinti formas. Pasivažinėjimas turi paslėptą skyrių, puikiai tinkantį pasiimti su savimi ir paslėpti lobius bei žaislus. Smagumą vaikui suteiks garsą skleidžiantis ragelis. Galinė rankena ir vairas yra malonūs liesti, ypač dėl vaiko patogumo. Pasivažinėjimas bus puikus žaislas ankstyvame vaiko vystymosi etape.

Charakteristika:

  - nuo 18 mėnesių amžiaus
  - 4in1 - važiuojama, stūmikas, vaikštynė ir rūšiuotojas
  - garso efektai - ragas
  - turi daiktadėžę - idealiai tinka lobiams ir žaislams laikyti
  - Pagaminta iš draugiškos, saugios ir patvarios medžiagos vaikams
  - vaiko stambiosios motorikos (kojų raumenų vystymasis), pusiausvyros ir koordinacijos ugdymas
  - naudoti namuose ir lauke
Mašinos matmenys: 53,5 x 66 x 40 (cm)

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba prašalaičiai.

Žaislas netinka jaunesniems kaip 1 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

WOOPIE mašina paspirtukas 4in1 raudonas
Top