0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Valymo rinkinys

Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.

Vieneto kaina (vnt.): 25,00 €
Aprašymas

Rinkinys "Švaruolė"skirtas ne tik žaisti vaikams, bet ir susipažinti su namų ruošos darbais. Žaislų rinkinys visiškai atitinka originalius šiuolaikinius namų šeimininkių naudojamus įrankius. Visi priedai yra kompaktiškai išdėstyti ant mobiliojo krepšelio. Į rinkinį įeina: šluotelė, dideli ir maži šepetėliai, samtelis, kibiras su grotelėmis. Kiekvienas įrenginys turi savo saugojimo vietą (vežimėlyje yra numatytos specialios platformos ir nišos). Krepšelis yra ant ratų, todėl lengvai stumdomas. Šeimininkės žaislų rinkinys yra kompaktiškas ir užima mažai vietos.

Aukštis 425 mm

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Valymo rinkinys
Top

Kodas: 68637

25,00 €