0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Paspirtukas Rideoo 200 Pro City Silver

Kaina: 185,00 €
Aprašymas

Paspirtukas  Rideoo 200 Pro City Silver

 


Pats tvirčiausias paspirtukas kokį galima įsivaizduoti. Unikali rankenų sulankstymo technologija. Paspirtuko 200 mm ratai , palyginti su šios kategorijos alternatyvomis, važiavimą padaro dar patogesnį. Paspirtukas skirtas suaugusiems ir atlaiko 100 kilogramų apkrovą.  Šîs modelis turi unikalią lankstymo sistema su minimaliais poslinkiais. Nejausite jokio rėmo klibėjimo. Ratuose naudojama dvigubo guolio sistema (2 rėme ir du rate). Paspirtukas labai stabilus, nors ir yra lengvai sulankstomas. Rėmas pagamintas iš aviacinio aliuminio, tuo pačiu suteikiant lengvumo ir tvirtumo, o ratai pagaminti iš poliuretano, užtikrinantys sklandų važiavimą po miestą.

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Paspirtuko ratų dydis 200mm
Guoliai ABEC-9
Stabdžių tipas Kojinis
Rankenos Guminės
Vairo plotis 44 cm


Rekomenduojamas nuo 18 metų amžiaus

Rekomenduojame nuo 160 cm ūgio

Didžiausias svoris iki 100 kg

Svoris: 6,1 kg

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba prašalaičiai.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Paspirtukas Rideoo 200 Pro City Silver