0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Paspirtukas Rideoo 200 City Star Night

Kaina: 155,00 €
Aprašymas

Paspirtukas  Rideoo 200 City Star Night

 


Paspirtukas Rideoo 200 city su priekiniu amortizatoriumi ir 200 mm poliuretano ratais, Labai tikslus ir lengvas paspirtuko sulankstymas. Rideoo 200 City modelis turi unikalią sulankstymo sistemą su minimaliais poslinkiais, kuri leidžia paspirtuką sulanktyti per kelias sekundes. Didesni ir platesni 200mm poliuretano ratai, palyginti su kitais šios kategorijos paspirtukais, važiavimą mieste ar parke padaro dar malonesnį ir sklandesnį. Rėmas pagamintas iš aviacinio aliuminio, paspirtukui suteikia lengvumo ir tvirtumo. Teleskopinės vairo rankenos aukštis reguliuojasi individualiai pagal kiekvieno poreikį. Tinkamas iki 100 kg apkrovos.

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Paspirtuko ratų dydis 200mm
Guoliai ABEC-9
Stabdžių tipas Kojinis
Rankenos Guminės
Vairo plotis 44 cm
Rekomenduojamas nuo 18 metų amžiaus

Didžiausias svoris iki 100 kg

Svoris: 4,8 kg


CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba prašalaičiai.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Paspirtukas Rideoo 200 City Star Night