0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Dviratis PUKY CYKE 18-1 Alu berry-white

Kaina: 249,99 €
Aprašymas

PUKY - SUKURTA RŪPINANTIS SAUGUMU

Ergonomiškumas, lengvas valdymas ir saugumas - visa tai apie aliumininį rėmą turintį Puky CYKE 18-1. Dviratukas turi kojinį stabdį bei nuo vairo valdomus V-BRAKE ratlankinius stabdžius, todėl vaikas stabdydamas jausis saugiai ir užtikrintai. Vairo rankenėlės su apsaugomis galuose, kad vaikučio rankytės nenuslystų. Ratai, pedalai ir vairo sistema - su guoliais, kas užtikrinta sklandų šių dalių sukimąsi be jokių rūpesčių. Pažemintas rėmas palengvina užlipimą ir nulipimą nuo dviratuko, o esant staigesniam stabdymui - suteikia saugumą. Tam, kad dviratukas būtų lengvesnis, ratlankiai, vairas, vairo iškyša ir priekinis žvaigždžių blokas pagaminti iš aliuminio. Be abejo, rėmas yra kokybiškai nudažytas milteliniu būdu, kas padidina atsparumą įbrėžimams ir kitiems išoriniams veiksniams.

SVORIS: 7.9 kg
PUKY saugumo komplektas
Kojiniai stabdžiai – stabdo, minant pedalus atgal
Priekiniai V-BRAKE stabdžiai
Ratlankiai, vairas, vairo iškyša ir priekinis žvaigždžių blokas pagaminti iš aliuminio
Vaikams pritaikyta rėmo geometrija
Pastatymo kojelė
Pažemintas rėmas
Milteliniu būdu nudažytas rėmas
Lengvas aliumininis rėmas

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba prašalaičiai.

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Dviratis PUKY CYKE 18-1 Alu berry-white
Nauja

Daugiau kategorijų