0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
YVOLUTION balansinis dviratis YVelo Flippa, red/black

Vieneto kaina (vnt.): 159,00 €
Aprašymas
Amžius: 2-5 m.
Svoris: 0-20 kg
Kilmės šalis: Kinija
Prekės ženklas: YVOLUTION
Spalva: Red

Apie prekę

YVOLUTION triratukas vos keliais judesiais paverčiamas į balansinį dviratį!

Tai puikiausia priemonė paruošianti Jūsų vaiką aktyviam gyvenimo būdui ant dviejų ratų! Tai net 4 naudojimo režimus turintis dviratukas, kuris bus pritaikomas pagal Jūsų vaiko gebėjimus ir poreikius. Su šiuo triratuku besipraktikuojantis mažylis įvaldys visus reikiamus įgūdžius: išmoks vairuoti, minti ir, svarbiausia, išlaikyti balansą!

SAVYBĖS:

  • Vos vienu judesiu iš triratuko paverčiamas balansiniu dviratuku!
  • Su  reguliuojama rankena tėvams;
  • Galimybė suglausti galinius ratukus ir triratuką paversti balansiniu dviračiu;
  • Nuimami pedalai, kurie gali būti patogiai padedami po sėdyne;
  • Reguliuojamas sėdynės aukštis.
  • Dviračio svoris: 6,8 kg
  • Tinka vaikams nuo 2 iki 5 metų (20kg) amžiaus.
CE ženklas - produktą įvertino gamintojas ir jis laikomas atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

YVOLUTION

YVOLUTION kompanijos darbuotojai taip pat kadaise buvo vaikai. Jie žino, kad tai auksinis amžius tikroms, sveikoms pramogos kieme. Taigi, YVOLUTION su meile gamina lauko žaislus, kurie kelia vaikams šypseną, o plaukuose apgyvendina vėją. Iš pradžių įmonė importuodavo žaislus, tačiau 2009 metais atgimė su nauja svajone dirbti su dizaino kompanija kuriant balansinius dviračius visam pasauliui.

Kokybiškų žaislų nebus per daug! Žaislų pagalba mažieji susipažįsta su pasauliu, gerina smulkiąją motoriką, lavina vaizduotę. O juk kokia vaikystė be saldžių fantazijų pasaulio? Džiaugiamės, kad apsilankėte Toycity parduotuvėje – čia jums padėsime išsirinkti geriausią žaislą. Mūsų asortimente rasite šimtus populiarių prekės ženklų, tarp jų – ir YVOLUTION. Rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, polinkius ir norus – taip sukursite tikrą šventę gavus naują žaisliuką. Žaislas YVOLUTION balansinis dviratis YVelo Flippa, red/black, 101186 išties vertas dėmesio, užpildys vaiko laisvalaikį prasmingomis ir smagiomis akimirkomis. Visad stengiamės, kad siūloma kaina būtų konkurencinga. Ją taikome ir žaislui YVOLUTION balansinis dviratis YVelo Flippa, red/black, 101186. O mūsų elektroninėje parduotuvėje reguliariai galite rasti puikių pasiūlymų. Linkime žaislų įvairovėje sėkmingai išsirinkti tą, kuris pradžiugins mažąjį labiausiai!

Įspėjimas:
Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 
Būtina naudoti saugos priemones (šalmų, pirštinių, antkelių, alkūnių apsaugos priemonių ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

YVOLUTION balansinis dviratis YVelo Flippa, red/black