0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
„Classic World“ daugiafunkcinė 2-in-1 magnetinė piešimo lenta

Vieneto kaina (vnt.): 59,00 € 65,00 € Sutaupote: 6,00 €
Aprašymas
Didelė medinė 2in1 magnetinė lenta pradedantiesiems mažiesiems menininkams, garsiojo „Classic World“ prekės ženklo molbertas yra puiki dovana.
Puikiai tobulina motoriką, praktikuoja piešimą, tapybą ir rašo laiškus.
Lenta yra sulankstoma, po sulankstymo ją lengva laikyti, ją galima įstatyti, pavyzdžiui, už drabužių spintos.
Lavina motoriką, stiprina vaiko kūrybiškumą. Tvirta, medinė konstrukcija užtikrina ilgesnį gaminio tarnavimo laiką.
Molbertas yra dvipusis. Lentelėje po lenta yra 4 skylės, kuriose laikomos pridedamos dažų skardinės, kad būtų išvengta išsiliejimo. Charakteristika: - Dvipusė magnetinė kreidos lenta. - Rinkinyje yra 26 magnetinės raidės. - Reguliuojamas aukštis. - Medžio masyvo konstrukcija - Puodelių rinkinys - Originali pakuotė puikiai tinka dovanai,
Matmenys: 54 x 45 x 113 (cm) Žaislas vystosi: - motoriniai įgūdžiai, - kūrybiškumas, - rašymo įgudžiai, - meniniai sugebėjimai. Ekologiški žaislai skirti mažiausiems vaikams, pagaminti iš visiškai natūralių, biologiškai skaidžių ir hipoalergiškų medžiagų, kurių dėka jie yra 100% saugūs ir nekenksmingi ne tik pačiai aplinkai, bet ir jūsų vaikams.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

„Classic World“ daugiafunkcinė 2-in-1 magnetinė piešimo lenta
-6 €

Kodas: CW53887

59,00 € 65,00 € Sutaupote: 6,00 €